فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Annie Ilonzeh

Annie Ilonzeh

Annette Ngozi Ilonzeh بازیگر آمریکایی است. از سال 2010 تا 2011، او در سریال «بیمارستان عمومی» در سریال ABC نقش مایا وارد را بازی کرد و بعداً در نقش کیت پرینس در ریبوت کوتاه مدت ABC «فرشتگان چارلی» بازی کرد. او بعداً نقش‌های تکراری در نمایش‌هایی مانند Arrow، Drop Dead Diva و Empire داشت. در سال 2017، ایلونزه نقش کیدادا جونز را در فیلم زندگی‌نامه‌ای درام «همه چشم‌ها به من» بازی کرد و در فیلم هیجان‌انگیز «تا زمانی که مرگ ما را به هم می‌رساند» بازی کرد. از سال 2018 تا 2020، او به عنوان امیلی فاستر در سریال درام NBC، Chicago Fire شروع به کار کرد.

متأسفانه چیزی برای "Annie Ilonzeh"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

گروهی از دوستان صمیمی تصمیم می‌گیرند برای تعطیلات آخر هفته به منطقه‌ای دور افتاده سفر کنند. در این میان آن‌ها قبول می‌کنند تا از ترس‌های خود برای یکدیگر صحبت کنند اما زمانی که این ترس‌ها رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته و سراغ تک‌تک آن‌ها می‌آید، تعطیلات آخر هفته‌شان به یک کابوس مرگبار تبدیل می‌شود و…

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

هریس افسر سیا در مأموریت هایی برای بازداشت و جابجایی اتباع خارجی برای بازجویی شرکت دارد. هنگامی که مافوق هریس به قتل می رسد، او خود را قربانی قتل یک زندانی می بیند و باید از تیمی از ماموران که برای آوردن او فرستاده شده اند فرار کند، به رهبری یک مامور دوگانه بی رحم.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی

فیلم‌های با بازی Annie Ilonzeh - فیلمیفای