فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی John David Washington

John David Washington

جان دیوید واشنگتن بازیگر آمریکایی و بازیکن سابق فوتبال است. او پسر بازیگر دنزل واشنگتن است. او کار خود را با فوتبال کالج در کالج مورهاوس آغاز کرد و در سال 2006 با سنت لوئیس رامز به عنوان بازیکن آزاد قرارداد بست. به طور حرفه ای، واشنگتن چهار سال را به عنوان دونده برای شیرهای کوهستانی ساکرامنتو لیگ فوتبال یونایتد گذراند.

متأسفانه چیزی برای "John David Washington"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.

دوبله فارسی منتشر شد.

  خلاصه داستان :

در یک دنیای پسا آخرالزمانی در میان جنگ بین نسل بشر و نیروهای هوش مصنوعی، جاشوا، یک مامور سابق نیروهای ویژه که با غم ناپدید شدن همسرش دست و پنجه نرم می‌کند، استخدام می‌شود تا یک هوش مصنوعی پیشرفته به نام خالق را پیدا کرده و نابود کند. این هوش مصنوعی یک سلاح مرموز است که قدرت پایان دادن به جنگ میان انسان‌ها و نیروهای هوش مصنوعی را دارد اما…

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در دهه 1930، سه دوست - یک پزشک، یک پرستار و یک وکیل - شاهد یک قتل هستند، خود مظنون می شوند و یکی از ظالمانه ترین توطئه های تاریخ آمریکای شمالی را کشف می کنند.

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

یک توریست آمریکایی پس از یک سانحه‌ی رانندکی فاجع‌بار در یونان، خود را در مرکز یک توطئه سیاسی خطرناک می‌بیند که باید از آن فرار کند.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در فیلم انگاشته در دنیای گرگ و میش جاسوسی بین المللی ، یک عامل ناشناس سیا ، معروف به قهرمان داستان ، توسط یک سازمان مرموز به نام تنت جذب می شود تا در یک وظیفه جهانی که بیش از زمان واقعی انجام می شود شرکت کند. مأموریت: جلوگیری از شروع جنگ جهانی سوم از آندری ساتور ، یک الیگارشی لشکرکش روسی با توانایی های شناختی. قهرمان داستان به زودی بر مهارت وارونگی زمان به عنوان راهی برای مقابله با تهدیدهای پیش رو تسلط خواهد یافت.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی

فیلم‌های با بازی John David Washington - فیلمیفای