فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Lance Henriksen

Lance Henriksen

لنس جیمز هنریکسن بازیگر آمریکایی است. او برای آثارش در فیلم‌های علمی تخیلی، اکشن و ترسناک مختلف، مانند فیلم بیشاپ در مجموعه فیلم‌های بیگانه، و فرانک بلک در مجموعه‌های تلویزیونی فاکس هزاره (۱۹۹۶–۱۹۹۹) و فایل‌های ایکس (۱۹۹۹) شناخته شده است. او همچنین کارهای صوتی گسترده ای انجام داده است، به عنوان گوریل کرچاک در فیلم دیزنی در سال 1999 تارزان (1999)، جنرال شپرد در Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) و دریاسالار ناوگان استیون هکت در سه گانه بازی ویدیویی Mass Effect BioWare (2007– 2012). او همچنین در نقش ووکویچ در فیلم The Terminator، Chains Cooper در Stone Cold ظاهر شد و در نقش اد هارلی در فیلم ترسناک Pumpkinhead (1988) بازی کرد.

متأسفانه چیزی برای "Lance Henriksen"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

گروهی از ماموران ویژه از یک برنامه کامپیوتری بزرگ رونمایی می‌کنند که در طی آن از یک کودک دیجیتال به عنوان طعمه برای به دام انداختن شکارچیان آنلاین استفاده می‌کنند. اما آن‌ها به زودی متوجه می‌شوند که پیشرفت اجتناب‌ناپذیر این هوش مصنوعی بسیار سریع‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کردند. حال این موضوع می‌تواند چالش‌های پیش‌بینی‌نشده و پیامدهای نگران‌کننده‌ای را برای آینده فناوری و بشر ایجاد کند و…

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

هفت سال پس از اتفاقات فیلم طالع نحس 1 ، دیمین دجال که اکنون سیزده ساله شده، سرانجام تحت هدایت شاگرد نامقدس شیطان از سرنوشت خود مطلع می شود. در همین حال، نیروهای تاریک شروع به کشتن همه کسانی می کنند که به هویت واقعی کودک پی برده اند.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

یک پدر محافظه کار از مزرعه ی روستایی خود برای زندگی با خانواده ی پسرش به لس آنجلس نقل مکان می کند، اما با چالش های غیرقابل پیش بینی مواجه میشود و…

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  خلاصه داستان :

پنجاه و هفت سال بعد از فاجعه ای که برای الن ریپلی رخ داد، سفینه فرار اضطراری او در کهکشان توسط یک تیم نجات در حالی که به خوابی عمیق فرو رفته، پیدا می شود. وقتی او را به زمین بر می گردانند هیچکس داستان او را باور نمی کند. اما او مسئول تیمی می شود که باید دوباره به آن سیاره برگردند و درجستجوی بازماندگان سفر قبلی و یا بیگانگان باشند.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی

فیلم‌های با بازی Lance Henriksen - فیلمیفای