فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Alex Mallari Jr.

Alex Mallari Jr.

الکس مالاری جونیور بازیگر کانادایی تبار فیلیپینی است. او برای بازی در مجموعه تلویزیونی ماده تاریک (2015-2017)، فیلم داستانی پروژه آدام و سریال جینی و جورجیا (2021–اکنون) شناخته شده است.

متأسفانه چیزی برای "Alex Mallari Jr."  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

خدمه شش نفره یک سفینه فضایی متروکه از سکون در دورترین نقاط فضا بیدار می شوند. خاطرات آنها پاک شد، آنها هیچ به یاد نمی آورند که چه کسی هستند یا چگونه سوار شده اند. تنها سرنخ هویت آنها یک محفظه بار است که پر از آن است

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

دارسی و تام خانواده‌های خود را برای عروسی مقصد نهایی جمع می‌کنند، اما وقتی کل جشن عروسی به گروگان گرفته می‌شود، عروس و داماد باید عزیزان خود را نجات دهند - اگر اول یکدیگر را نکشند.

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در دنیایی که افراد فوق‌قدرت به شدت توسط روبات‌ها کنترل می‌شوند، یک کلاهبردار سابق برای محافظت از یک نوجوان در برابر یک پلیس فاسد، با یک قاچاقچی که از او نفرت دارد، همکاری می‌کند.

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی

دوبله فارسی اضافه شد.

  خلاصه داستان :

بعد از آنکه آدام رید، خلبان جنگنده مسافر زمان، اتفاقی هواپیمایش را در سال 2022 فرود می آورد، با خود دوازده ساله اش همراه می شود تا ماموریت نجات آینده را بر عهده بگیرد.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در فیلم کد 8 با دوبله فارسی، مرد جوان ناامیدی دارای قدرت ویژه ای است که پس از ارتکاب جرمی کوچک با پلیس درگیر می شود و برای نجات جان خود تلاش می کند...

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی

فیلم‌های با بازی Alex Mallari Jr. - فیلمیفای