فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

صفحه 1 نتایج یافت شده برای "فیلم‌های ژانر اجتماعی" در لیست زیر قرار گرفتند.

دانلود سریال آفتاب پرست

مناسب همه سنین

قسمت پانزدهم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

نقش اصلی سریال آفتاب پرست را جواد پورشه با هنرنمایی پژمان جمشیدی ایفا می‌شود. علت اصلی لقب او این است که پورشه در بین همه ماشین‌ها به قدرت و سرعت معروف است و جواد هم به قدرت و سرعت در دزدی معروف شده که در کار خودش سطح یک حساب می‌شود. او که در اوایل سریال تازه از زندان آزاد شده است تصمیم دارد دیگر به کار قبلی خودش ادامه ندهد که ناگهان با پیشنهادی مواجه می‌شود که دست به کارهای بزرگتر از دزدی می زند...

ادامه دانلود

دانلود سریال خون سرد

بالای 13 سال

قسمت شانزدهم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

فردی که عاملین پرونده‌های زن آزاری را در دام انداخته و به مجازات می‌رساند…

ادامه دانلود

قسمت هشتم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

سریال در پوست شیر داستان افرادی است که زمانه آنها را شیر نشان می دهد اما حقیقت ماجرا این است که آنها موش هستند و در مواقع های حساس زندگی و در موقعیت های مختلف در هنگامی که باید دست به کار شوند، دست روی دست گذاشته و هیچ اقدام مثبتی انجام نمی دهند.

ادامه دانلود

دانلود فیلم لامینور

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

«لامینور» قصه دختری به نام «نادی» را روایت می‌کند که به دلیل مخالفت پدرش با موسیقی و نوازندگی، باید علاقه و توانایی‌اش را نادیده بگیرد.

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

قصه این است که اگر دیگر طبیعتی برای زندگی حیوانات وجود نداشته باشد و زمین از آهن و ستون و سیمان به‌جای درخت پر شده باشد حیوانات هم ناچارند در آپارتمان و خانه‌هایی شبیه به آن زندگی کنند. در این سریال داستان آهویی روایت می‌شود که زمین و دشتش را می‌فروشد تا آپارتمانی در شهرک کلیله و دمنه بخرد و زندگی بهتر و راحت‌تری داشته باشد.

ادامه دانلود

دانلود فیلم علف‌زار

بالای 12 سال
  خلاصه داستان :

بعضی رازها بهتره فاش بشن، برخی هرگز… باید دفن بشن یه جایی دور از دسترس، برای همیشه..

ادامه دانلود

لینک دانلود رایگان منتشر شد.

  خلاصه داستان :

روایتگر داستان زندگی خانم نویسنده‌ای است که مشغول مطالعه کتابی است و به دلیل شرایطی که دارد دغدغه‌های گذشته او همراه با خواندن کتاب برایش یادآوری می‌شود.

ادامه دانلود

بزودی

  خلاصه داستان :

بهداد می میرد. او را در سردخانه می گذارند. همه چیز برای او و اطرافیانش تمام می شود. زمانی بعد او سر حال و سر زنده در خیابان های تهران به دنبال خون می گردد، خونی برای عقرب …

ادامه دانلود

بزودی

  خلاصه داستان :

خونواده‌ها از دست هم عصبانی می‌شن… بعد که همه‌چی درست شد، یادشون می‌ره از چی دلخور بودن… ما هنوز خونواده‌ایم؟

ادامه دانلود

بزودی

  خلاصه داستان :

سریال پدر گواردیولا یکی از سریال های در حال ساخت 1401 است در حال حاضر اطلاعات زیادی درمورد آن منتشر نشده است. با توجه به بازیگران سریال، احتمال می‌رود این عنوان خیلی زود تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سریال های نمایش خانگی 1401 شود. پیش از این آثاری نظیر برادرجان و زیرپای مادر را از سعید نعمت‌الله تماشا کرده‌ایم.

ادامه دانلود

فیلم‌های ژانر اجتماعی - فیلمیفای