فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

صفحه 1 نتایج یافت شده برای "فیلم‌های ژانر حماسی" در لیست زیر قرار گرفتند.

دانلود فیلم منصور

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

این فیلم درباره بخش‌هایی از زندگی تیمسار منصور ستاری، فرمانده سابق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و ساخت اولین جنگنده ایرانی است.

ادامه دانلود

دانلود فیلم سفیر

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

قیس بن مسهر با نامه‌ای از سوی حسین بن علی برای سلیمان بن صرد خزاعی راهی کوفه میشود که در راه توسط ماموران ابن زیاد والی کوفه دستگیر و به زندان می افتد. در زندان به وی گفته میشود که در صورت سخنرانی علیه حسین بن علی از زندان آزاد خواهد شد، وی با پذیرفتن این شرط به روی منبر رفته اما علیه یزید سخنرانی می کند. پس از این سخنرانی قیس به دستور ابن زیاد کشته می شود. نکته اینکه در این فیلم، هیچ هنرپیشه زن بکار گرفته نشده است.

ادامه دانلود

دانلود فیلم پی 22

بالای 14 سال
  خلاصه داستان :

يكي از تكاورهاي نيروي دريايي بعد از رويارويي با يك ناو آمريكايي كه ناوچه روشن را غرق كرده، دو روز روي آب شناور مي‌ماند و فرصتي است كه گذشته خود را مرور كند. در پايان با يك رويارويي دوباره تصميم به مقابله با ناو آمريكايي مي‌گيرد...

ادامه دانلود

دانلود فیلم پاتک

بالای 12 سال
  خلاصه داستان :

یک سرگرد ارتش به همراه افرادش که پسرش نیز در میان آنهاست، به مأموریت انفجار پل الخلیل در خاک عراق می‌روند. اما حین عملیات، پسر سرگرد به شهادت می‌رسد و او به همراه افرادش به اسارت نیروهای عراقی درمی آیند. در بازداشتگاه، سرگرد تظاهر به همکاری با عراقی‌ها می‌کند و از این طریق موفق می‌شود به همراه سه تن دیگر از اسیران، نظر فرمانده بازداشتگاه را نسبت به ضبط یک مصاحبه تلویزیونی جلب کند..

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

مهدی باکری، فرمانده لشگر 31 عاشورا از برادر کوچک ترش حمید می‌ خواهد علی رغم مشکلاتی که برایش پیش آمده به منطقه برگردد و در کنار او باشد. حمید می‌ پذیرد و همراه می‌ شود. حالا بعد از عملیات خیبر، مهدی باید تنها به خانه برگردد …

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

در جریان حمله عراق به ایران، یکی از روستاهای کردنشین شناسایی می‌شود و قرار می‌شود یک گروه از نیروهای عراقی به روستای مزبور حمله کند. آنها قصد دارند با زدن زاغه‌های مهمات، سکوی موشکی خودشان را به آن منطقه برای حمله به شهرهای غرب ایران منتقل کنند. سید قاسم خرم‌دره همراه تعدادی از بسیجی‌های رزمنده برای شناسایی و نجات روستاییان، عازم آن منطقه می‌شود ولی..

ادامه دانلود

فیلم‌های ژانر حماسی - فیلمیفای