فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Paul Dano

Paul Dano

پل فرانکلین دانو بازیگر آمریکایی است. او کار خود را در برادوی آغاز کرد. او برای بازی در L.I.E برنده جایزه Independent Spirit برای بهترین اجرای اول شد. (2001) و برای بازی در نقش یک نوجوان مشکل در فیلم خانم آفتابی کوچک (2006) شهرت بیشتری به دست آورد. برای بازی در نقش دوقلوهای همسان در درام دوره ای پل توماس اندرسون، خون خواهد شد (2007)، او نامزد جایزه بافتا برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

متأسفانه چیزی برای "Paul Dano"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

مرد جوانی به نام سامی فیبلمن که در دوران پس از جنگ جهانی دوم در آریزونا بزرگ می‌شود، از هفت تا هجده سالگی، یک راز خانوادگی را کشف می‌کند و کشف می‌کند که چگونه قدرت فیلم‌ها می‌تواند به او کمک کند تا حقیقت را ببیند.

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

فیلم در مورد یک افسر پلیس به نام جو بایلور می‌باشد که پس از تنزل مقام به مرکز پاسخگوی تلفنی 911 منتقل شده است، زمانی که جو یک تماس اضطراری از طرف زنی که ربوده شده است دریافت می‌کند، تلاش می‌کند تا هر طور شده او را نجات دهد...

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در شب هالووین، شهردار گاتهام سیتی، دان میچل جونیور توسط یک قاتل زنجیره‌ای که خود را ریدلر می‌نامد به قتل می‌رسد. بروس وین میلیاردر منزوی که به مدت دو سال در کسوت بتمن آتش به اختیارانه عمل کرده‌است، هم پای اداره پلیس شهر گاتهام به تحقیق می‌پردازد.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در سال 1898 دَنیل پلِین ویو از حفاران با تجربه نفت، اطلاع پیدا می کند که در دشتی در غرب آمریکا چاهی از نفت در حال بیرون آمدن از زمین است، بنابراین دست پسرخوانده اش را می گیرد و به آنجا می رود .دنیل از کودکی تجربه های بدی با زندگی و انسان ها داشته است و رفته رفته از مردم متنفر است و می خواهد با کسب ثروتی کلان زندگی ای ترتیب دهد تا به دیگران نیازی نداشته باشد. با وجود این طرز فکر، او به پسرخوانده ای که دارد دل می بندد. اما پسرخوانده نیز آدم درستی نیست و دنیل با شخصی روبرو می شود که خود را به دروغ، برادر گمشده ای از او معرفی می کند.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی

فیلم‌های با بازی Paul Dano - فیلمیفای