فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی رضا بهبودی

رضا بهبودی

رضا بهبودی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.

متأسفانه چیزی برای "رضا بهبودی"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

دیگه دیره واسه خاطره ساختن؛ از این به بعد فقط باید خاطره بازی کرد ....

ادامه دانلود

دانلود فیلم جنگل پرتقال

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

معلمی به نام علی بهاریان و با نام هنری سهراب بهاریان در رشته نمایشنامه‌نویسی تحصیل کرده و حالا پس از سال‌ها بی‌کاری به تازگی در یک مدرسه به عنوان معلم ادبیات مشغول به کار شده‌است.

ادامه دانلود

دانلود سریال داوینچیز

مناسب همه سنین

قسمت چهاردهم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

پرویز و ملیحه زن و شوهری هستند که در موزه‌ای در تهران کار می‌کنند. یک شب که این زوج مشغول انجام وظایف خود هستند، اتفاق غیرمنتظره‌ای می‌افتد که آن‌ها را سر یک دوراهی قرار داده و می‌تواند زندگی‌شان را برای همیشه تغییر دهد.

ادامه دانلود

قسمت هفدهم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

وزارت فرهنگ و هنر در سال 1310 تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه‌ اداره‌ سجل احوال، دعوت می شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …

ادامه دانلود

بزودی

  خلاصه داستان :

بهداد می میرد. او را در سردخانه می گذارند. همه چیز برای او و اطرافیانش تمام می شود. زمانی بعد او سر حال و سر زنده در خیابان های تهران به دنبال خون می گردد، خونی برای عقرب …

ادامه دانلود

دانلود فیلم اکسیدان

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

نگار (لیندا کیانی)، نامزد اصلان (جواد عزتی)، که دوست دارد در خارج از کشور زندگی کند بدون اجازه او و غیرقانونی به خارج از کشور سفر می‌کند. اصلان به دنبال راهی برای رفتن به اروپا است تا بتواند نامزدش را برگرداند و برای گرفتن ویزای یک کشور اروپایی کارهای عجیبی انجام می‌دهد.

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

داود، بهیار مجرب بیمارستانی است که بیماران مبتلا به مرگ را احیاء می‌کند. اینک مرگ به سراغ او آمده و از طرفی شوهر همسر سابق او نیز به مرگ محکوم شده است.

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

عصبانی نیستم! داستان «نوید» با نقش‌آفرینی نوید محمدزاده دانشجوی ستاره‌دار و اخراجی است که برای فراهم‌آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌اخلاقی‌های جامعه، با خود تمرین می‌کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر موردعلاقه‌اش «ستاره» با بازی باران کوثری را از دست ندهد.

ادامه دانلود

دانلود فیلم مجبوریم

بالای 13 سال
  خلاصه داستان :

فیلم مجبوریم روایتگر یک دختر کارتن خواب است که توسط شوهرش برای باردار شدن و زایمان ، به مردان فروخته میشود و ناخواسته در آخرین بارداری تحت عمل جراحی توبکتومی (لوله بستن) قرار میگیرد. یک وکیل (نگار جواهریان) به وی کمک میکند تا از دکتر شکایت کند.

ادامه دانلود

فیلم‌های با بازی رضا بهبودی - فیلمیفای