فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی مهدی هاشمی

مهدی هاشمی

میرمهدی هاشمی قرمزی بازیگر، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی است. او برای بازی در فیلم‌های دو فیلم با یک بلیط (۱۳۶۹)، آلزایمر (۱۳۸۹) و آقا یوسف (۱۳۹۰) برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر شده‌است.

متأسفانه چیزی برای "مهدی هاشمی"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.

دانلود فیلم بادیگارد

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

موضوع دربارهٔ بادیگاردی است به نام حیدر که وظیفه حفاظت از مسؤولان بلندپایه کشور را برعهده دارد. نقش او را پرویز پرستویی بازی می‌کند. حیدر شخصیت آرمانگرایی است که مسائلی را در کارش می‌بیند و این مسائل او را نسبت به کارش دچار تضاد و شک و تردید می‌کند.

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

لطیف می‌خواهد به صورت واقعی با بهار ازدواج کند و خانواده لطیف برای خواستگاری بهار به تهران می آیند. در این اوضاع بچه ای در ماشین لطیف پیدا می شود و آن‌ها را برای ازدواج، دچار دردسرهایی می کند...

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

پیرمردی که شغلش باربری است و قصد خرید سیم‌کارت و تلفن همراه را دارد که دست بر قضا سیم کارت خاموش سالیان گذشته رئیس جمهور مورد معامله قرار می‌گیرد .

ادامه دانلود

دانلود سریال سایه باز

مناسب همه سنین

قسمت نهم از فصل دوم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

برزو شمس تاجر و برج ساز موفق در شب جشن نام گذاری تنها نوه اش با دوست قدیمیش روبرو می شود که این ملاقات باعث می شود که زندگی گذشته برزو رو شده و باعث دگرگونی زندگیش گردد.

ادامه دانلود

دانلود سریال مرداب

مناسب همه سنین

قسمت بیستم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

آدم‌های كوچيک رد پاشون هم كوچيكه براي همين راحت‌تر پاك ميشه

ادامه دانلود

دانلود سریال هفت

بالای 13 سال

قسمت یازدهم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

در خلاصهٔ داستان این مجموعهٔ تلویزیونی آمده است: «ما رفیق‌بازیم، پای حق وایمیستیم، بزنن می‌زنیم، بکشن، می‌کشیم، ما هفتا تا تهش می‌ریم؛ ولی نمی‌بخشیم، تهش هر چی که باشه بازم هستیم، بازم هفتیم.»

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

محمدجواد حلیمی کارمند ساده دولت، پس از سال‌ها اجاره نشینی با زدن از نان شب خانواده اش آلونکی در حاشیه پایتخت به نام هرت آباد دست و پا می‌کند. در شب دوم سکونت دزد به خانه آنها می‌زند که حلیمی وی را دستگیر می‌کند و...

ادامه دانلود

قسمت هفدهم منتشر شد.

  خلاصه داستان :

وزارت فرهنگ و هنر در سال 1310 تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن ها را حذف کند. میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌رتبه‌ اداره‌ سجل احوال، دعوت می شود تا در کنار دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس فعالیت کانون را بر عهده بگیرد و …

ادامه دانلود

دانلود سریال گلشیفته

مناسب همه سنین
  خلاصه داستان :

داستان دربارهٔ چهار زن با مشکلات متعدد است. گلی دلگشا (نازنین بیاتی) رتبهٔ اول کنکور شده‌است و با پدرش حبیب دلگشا (مهدی هاشمی) از یزد به تهران آمده‌اند تا گلی به دانشکدهٔ معماری تهران برود. اما گلی و پدرش بر سر مستقل شدن گلی مشکل دارند. راحله گلشیفته (مهناز افشار) رئیس دانشکدهٔ معماری تهران است که با شوهرش فؤاد افشار (سیامک انصاری) که معاونت وزارت ورزش را بر عهده دارد بر سر استقلال و موفقیت زنان در جامعه اختلاف نظر دارد.

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

دو دزد پیر کهنه کار، پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند. به امید دریافت سهمشان از آخرین دزدی به سراغ زنی که همدستشان بوده می‌روند، اما زن پول‌ها را برای بازی در یک فیلم هزینه کرده و پیرمردها علی‌رغم میل‌شان دوباره مجبور به دزدی می‌شوند، در حالی که شرایط در سال‌هایی که آن‌ها در زندان بوده‌اند، تغییر کرده و ابزارهای الکترونیک مانع موفقیت شان می‌شود.

ادامه دانلود

فیلم‌های با بازی مهدی هاشمی - فیلمیفای