فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Chris Parnell

Chris Parnell

توماس کریستوفر پارنل بازیگر و کمدین آمریکایی است. پارنل برای اولین بار به عنوان یک مجری با گروه کمدی لس آنجلس The Groundlings موفق شد در طول دوران تصدی خود به عنوان یکی از بازیگران در سریال کمدی شنبه شب زنده در NBC از سال 1998 تا 2006 موفقیت بیشتری کسب کند. پس از ترک SNL، در نقش دکتر بازی کرد. لئو اسپیسمن در سریال کمدی 30 راک شبکه NBC از سال 2006 تا 2013. او در انیمیشن، صدای سیریل فیگیس را در سریال آرچر FX، جری اسمیت در سریال Rick and Morty's Adult Swim، داگ در سریال خانواده فاکس و راوی سریال WordGir را بر عهده داشت. (2007-2015). او همچنین صداپیشگی "جعبه مترقی" را در یک سری تبلیغات توسط Progressive Corporation انجام می دهد.

متأسفانه چیزی برای "Chris Parnell"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

نیک دیلی به عنوان نگهبان شب در موزه تاریخ طبیعی آمریکا راه پدرش را دنبال می کند، بنابراین او می داند که وقتی خورشید غروب می کند چه اتفاقی می افتد. اما زمانی که فرمانروای دیوانه Kahmunrah فرار می کند، این بر عهده نیک است که موزه را یک بار برای همیشه نجات دهد.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

داستان زوج متاهلی که تلاش می کنند تا میراث ارزشمندی را از یک کودک سرقت کنند

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 با دوبله فارسی در زمان گذشته دراکولا دشمنانی داشته است خانوادهٔ ونهلسینگ شکارچی دراکولا است و نتیجه (به بچه نوه می گوید) او صاحب کشتی تفریحی است. میویس پدرش را برای استراحت به کشتی ونهلسینگ می برد که اریکا ونهلسینگ ناخدای کشتی از گفته های پدر بزرگش از دراکولا نفرت می گیرد ولی دراکولا عاشق او شده و کاری می کندد که می فهند) پدر بزرگش اشتباه کرد ه است و دراکولا و اریکا باهم ازدواج میکنند

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی

فیلم‌های با بازی Chris Parnell - فیلمیفای