فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Kerry Condon

Kerry Condon

کری کاندون بازیگر ایرلندی است. او جوان‌ترین بازیگری بود که نقش افلیا را در یک محصول شرکت سلطنتی شکسپیر در هملت (2001-2002) بازی کرد. او نقش Octavia of the Julii را در رم (2005-2007)، Stacey Ehrmantraut در Better Call Saul (2015-2022) بازی کرد و صداپیشگی نهاد هوش مصنوعی F.R.I.D.A.Y بود. در فیلم های مختلف در دنیای سینمایی مارول.

متأسفانه چیزی برای "Kerry Condon"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. ری مخفیانه با امید به بازگشت به توپ حرفه ای، برخلاف احتمالات، ایو را متقاعد می کند که استخر درخشان حیاط خلوت خانه جدید برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای او فراهم کند. اما یک راز تاریک در گذشته خانه نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در روستایی دوردست در ایرلند، مردی پس از یک عمر گناه مجبور می شود برای رسیدن به رستگاری مبارزه کند؛ اما حاضر است چه بهایی برای رهایی بپردازد؟ در سرزمین قدیسان و گناهکاران، بعضی گناهان را نمی توان دفن کرد.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

دو دوست قدیمی به نام‌های پادریک و کولم در جزیره‌ای دورافتاده در سواحل غربی ایرلند زندگی می‌کنند. اما زمانی که کولم به صورت غیرمنتظره به دوستی چندین ساله‌شان پایان می‌دهد، پادریک تصمیم می‌گیرد تا به هر وسیله‌ای شده رابطه‌شان را ترمیم کند. ولی این تصمیم منجر به عواقب تکان‌دهنده‌ای می‌شود که…

ادامه دانلود
  • زیرنویس فارسی

قسمت آخر با دوبله فارسی قرار گرفت.

  خلاصه داستان :

پس از ماجراهایی که در سریال برکینگ بد دیده بودیم سال گودمن حالا با هویتی جدید در اماهای نبراسکا صاحب یک فروشگاه دونات و شیرینی فروشی است.

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

فیلم ماجراجویی‌های یک نوجوان جایزه بگیر است که با اتفاق غیر منتظره‌ای مواجه شده است و …

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  خلاصه داستان :

فیلم سینمایی اونجرز 3 2018، اعضای تیم انتقام‌جویان و همچنین متحدان آنها در حال محافظت از سیاره زمین هستند و با تهدیدهایی مقابله می‌کنند که بزرگ‌تر از حد توان هر قهرمانی برای مقابله با آنها است. در همین برهه زمانی خطر جدیدی ظاهر میشود که از پس سایه های دنیای کهکشانی بیرون آمده و فراتر از تصور همه است، آن هم کسی نیست جز تانوس، حاکم ظالم و ستمگر بدنام دنیای بین کهکشانی …

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  خلاصه داستان :

خانواده داناوان به بوستون بازگشته است. آنها که در تلاشند تا تربیت خشن خود را سرکوب کنند، عشق عمیقشان نسبت به یکدیگر، آنها را در مبارزه نگه می دارد.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی

فیلم‌های با بازی Kerry Condon - فیلمیفای