فیلمیفای دانلود فیلم و سریال - imdb

فیلم‌های با بازی Jeffrey Wright

Jeffrey Wright

جفری رایت بازیگر آمریکایی است. او برای بازی در نقش بلیز در تولید برادوی فرشتگان در آمریکا، که برای آن جایزه تونی را دریافت کرد، و اقتباسی از مینی سریال تحسین‌شده HBO، که برای آن جایزه امی پرایم تایم و جایزه گلدن گلوب را دریافت کرد، به خوبی شناخته شده است.

متأسفانه چیزی برای "Jeffrey Wright"  یافت نشد. آخرین مطالب سایت در لیست زیر قرار گرفت.
  خلاصه داستان :

بيماری مسری مرموزی دنيا را تهديد می‌کند. روان پزشکی اهل واشينگتن به نام «کارول بنل» ريشه این بيماری را در...

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی

قسمت چهارم از فصل هشتم با زیرنویس فارسی منتشر شد.

  خلاصه داستان :

در آینده ای نزدیک پارکی فوق پیشرفته شبیه غرب وحشی طراحی شده است که ربات های انسان مانندی بنام میزبان در آن وجود دارد. این ربات ها همگی از قبل برای اهداف مشخصی برنامه ریزی شده اند. افراد ثروتمند که در این پارک با نام مهمان شناخته می شوند...

ادامه دانلود
  خلاصه داستان :

فیلم زمانی برای مردن نیست 2021 ، بعد از وقایع پرونده اسپکتر، جیمز باند خود را بازنشسته کرده و در جزایر جامائیکا مشغول استراحت است. درست در زمانی به نظر می‌رسد که باند بعد از مدت طولانی قادر به تجربه یک زندگی عادی است، دوست قدیمی وی و یکی از جاسوسان سی‌آی‌اِی به سراغش آمده و از او درخواست کمک می‌کند و همین مسئله پای باند را به پرونده ربوده شدن یک دانشمند باز می‌کند. به زودی مشخص می‌شود که تروریستی مرموز مسئول این کار است...

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  خلاصه داستان :

نامه ای عاشقانه به روزنامه نگاران در پاسگاه یک روزنامه آمریکایی در یک شهر خیالی قرن بیستم فرانسه که مجموعه ای از داستان های منتشر شده در "مجله اعزام فرانسه" را زنده می کند.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی
  خلاصه داستان :

در شب هالووین، شهردار گاتهام سیتی، دان میچل جونیور توسط یک قاتل زنجیره‌ای که خود را ریدلر می‌نامد به قتل می‌رسد. بروس وین میلیاردر منزوی که به مدت دو سال در کسوت بتمن آتش به اختیارانه عمل کرده‌است، هم پای اداره پلیس شهر گاتهام به تحقیق می‌پردازد.

ادامه دانلود
  • دوبله فارسی
  • زیرنویس فارسی

فیلم‌های با بازی Jeffrey Wright - فیلمیفای